Dni Zdrowia
Około 2 000 osób wzięło udział w Dniach Zdrowia zorganizowanych w miniony weekend w hali Pod Dębowcem z inicjatywy naszego miasta, które zaprosiło do współpracy powiat bielski.
Około 2 000 osób wzięło udział w Dniach Zdrowia zorganizowanych w miniony weekend w hali Pod Dębowcem z inicjatywy naszego miasta, które zaprosiło do współpracy powiat bielski.
Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski w Bielsku-Białej przygotowuje się do kolejnej dużej inwestycji. Placówka ma już koncepcję, wizualizacje i – co najważniejsze – pieniądze, i to nie małe. Z ministerialnego Funduszu Medycznego BCO-SM otrzymało ponad 163 mln zł.
Fundusz Medyczny sfinansuje wniosek Beskidzkiego Centrum Onkologii-Szpitala Miejskiego w Bielsku-Białej ws. modernizacji i rozbudowy placówki. Dziś p.o. dyrektora szpitala dr Piotr Zdunek odebrał czek o wartości ponad 163 mln zł.
W niedzielę odbyła się XII Gala Regionalnego Kongres Kobiet Podbeskidzia pod honorowym patronatem Mirosława Nykiel Posłanka na Sejm RP.
Cała Cavatina Hall wypełniona była po brzegi. Jak co roku, wręczone zostały wyróżnienia i nagroda główna: „Perła Podbeskidzia” dla kobiet, które swoim działaniem zmieniają otaczający ich świat.
Najlepszy w województwie i drugi w Polsce. Bielski lekarz otrzymał prestiżową nagrodę.
To bardzo ważny, jeśli nie najważniejszy dokument, właśnie ze wzglądu na pacjentów – tak o ustawie z 9 marca 2023 roku o Krajowej Sieci Onkologicznej mówi dyrektor Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego w Bielsku-Białej Lech Wędrychowicz. Zapowiada równocześnie, że placówka będzie starała się o trzeci, najwyższy poziom zabezpieczenia opieki onkologicznej w nowym systemie.
Jest to przestrzeń, którą stworzyliśmy specjalnie dla Was – pacjentek chorujących na nowotwór piersi. Chcielibyśmy, aby ta strona była miejscem, które będzie pomagało Wam przejść przez chorobę, poprzez wzajemne wsparcie, edukację i stworzenie społeczności wspaniałych, wyjątkowych kobiet.
Drodzy pacjenci! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że oba nasze laboratoria analityczne zostały wyposażone w cztery nowoczesne analizatory do badań laboratoryjnych