Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej - strona główna
ul. Wyzwolenia 18, 43-300 Bielsko-Biała

Tydzień zdrowia kobiet

Tydzień zdrowia kobiet
Opublikowano

Z okazji rozpoczynającego się dziś Tygodnia Zdrowia Kobiet zachęcamy do zadbania o siebie i zrobienia bezpłatnych badań profilaktycznych.

Codzienna troska o siebie to nie tylko dbanie o swoje zdrowie fizyczne, ale także o stan psychiczny.

Z okazji Tygodnia Zdrowia Kobiet w siedzibach oddziałów wojewódzkich NFZ będą organizowane wydarzenia promujące zachowania profilaktyczne.

Od 4 do 8 marca NFZ uruchomi specjalny dyżur konsultantów Telefonicznej Informacji Pacjenta.

Dzwoniąc pod bezpłatny całodobowy numer 800 190 590, każda kobieta będzie mogła uzyskać pełną wiedzę na temat wszystkich zalecanych kobietom badań profilaktycznych.

Konsultanci podpowiedzą również, gdzie takie badanie można wykonać.