Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Pacjentom, ich Bliskim oraz wszystkim Pracownikom i Współpracownikom Szpitala najserdeczniejsze życzenia spokoju, nadziei i wewnętrznej siły.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie chwile wytchnienia, ciepło rodzinnych spotkań oraz poczucie bliskości i życzliwości. Niech Święta napełnią serca optymizmem, a Nowy Rok przyniesie zdrowie, pomyślność i wiele dobrych dni.