Kompleksowo tylko w BCO-SM
Bardzo ważna informacja dla pacjentów onkologicznych. Śląski oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach, w ramach systemu podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej, powierzył zadania kompleksowego leczenia onkologicznego chorych z rakiem piersi (KON-Pierś) i kompleksowego leczenia chorych w zakresie nowotworów jelita grubego (KON-JG) Beskidzkiemu Centrum Onkologii – Szpitalowi Miejskiemu im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Kompleksowe leczenie pacjentów onkologicznych w jednym miejscu nabiera jeszcze większego znaczenia w dobie pandemii SARS-CoV-2.