Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej - strona główna
ul. Wyzwolenia 18, 43-300 Bielsko-Biała

3 luty

3 luty
Opublikowano

Jest to przestrzeń, którą stworzyliśmy specjalnie dla Was – pacjentek chorujących na nowotwór piersi. Chcielibyśmy, aby ta strona była miejscem, które będzie pomagało Wam przejść przez chorobę, poprzez wzajemne wsparcie, edukację i stworzenie społeczności wspaniałych, wyjątkowych kobiet.