Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej - strona główna
ul. Wyzwolenia 18, 43-300 Bielsko-Biała

Wsparcie z KPO dla młodych absolwentów kierunków medycznych – podpisaliśmy umowę!

Wsparcie z KPO dla młodych absolwentów kierunków medycznych – podpisaliśmy umowę!
Opublikowano

Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej zawarło umowę z Ministerstwem Zdrowia na realizację przedsięwzięcia o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego – Przedsięwzięcia w postaci mentoringu dla absolwentów kierunku pielęgniarstwo, położnictwo (Edycja 1, rok 2025).

Projekt jest częścią inwestycji KPO D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych”, której celem jest rozwój kadr medycznych i poprawa jakości systemu ochrony zdrowia.

Podpisana umowa umożliwi realizację działań wspierających młodych absolwentów kierunku pielęgniarstwo i położnictwo w wejściu na rynek pracy i wzmocni proces kształcenia praktycznego przyszłych kadr medycznych.

Dzięki wsparciu z KPO absolwenci zyskają opiekę mentorską na starcie swojej kariery zawodowej w BCO-SM, a pacjenci – lepszy dostęp do wysokiej jakości świadczeń.