Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej - strona główna
ul. Wyzwolenia 18, 43-300 Bielsko-Biała

Dni Zdrowia

Dni Zdrowia
Opublikowano

Około 2 000 osób wzięło udział w Dniach Zdrowia zorganizowanych w miniony weekend w hali Pod Dębowcem z inicjatywy naszego miasta, które zaprosiło do współpracy powiat bielski.

Wydarzenie promowało zdrowy tryb życia i profilaktykę zdrowotną. Były więc prelekcje specjalistów, bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje medyczne. Już wiadomo, że miasto będzie organizować to wydarzenie cyklicznie.

My bardzo cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w to wydarzenie!

Działania profilaktyczne mogą nam pomóc ustrzec się przed chorobą albo wcześnie zdiagnozować wiele bardzo groźnych chorób, w tym nowotworów.

Podczas Dni Zdrowia specjaliści z naszego Szpitala przekonywali m.in. do badań w kierunku raka piersi i raka jelita grubego. Były badania laboratoryjne, porady położnych oraz kardiologów.

Dziękujemy za Waszą liczną obecność i zapraszamy za rok!