Dni Zdrowia
Około 2 000 osób wzięło udział w Dniach Zdrowia zorganizowanych w miniony weekend w hali Pod Dębowcem z inicjatywy naszego miasta, które zaprosiło do współpracy powiat bielski.
Wydarzenie promowało zdrowy tryb życia i profilaktykę zdrowotną. Były więc prelekcje specjalistów, bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje medyczne. Już wiadomo, że miasto będzie organizować to wydarzenie cyklicznie.

My bardzo cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w to wydarzenie!
Działania profilaktyczne mogą nam pomóc ustrzec się przed chorobą albo wcześnie zdiagnozować wiele bardzo groźnych chorób, w tym nowotworów.
Podczas Dni Zdrowia specjaliści z naszego Szpitala przekonywali m.in. do badań w kierunku raka piersi i raka jelita grubego. Były badania laboratoryjne, porady położnych oraz kardiologów.

Dziękujemy za Waszą liczną obecność i zapraszamy za rok!